Dommere

Hei dommere!
Nedenfor ser du kampene du skal dømme. Ser du på dette med mobiltelefon, legg den horisontal for å se hele tabellen. Navnene er skrevet over fra håndskrift, så sjekk nøye om du finner et navn som likner ditt – det var ikke alltid like lett å lese.

Alle møter opp 15 minutt før kampstart og melder seg hos Kjell og Robert. De har baller, fløyter og vester til deg. Takk for innsatsen!

Reserver

08:30 – 12:00: Mortenius Stølen, G13, Phillip S. Olsen, G13, Magnus Garpestad, G13

11:00 – 14:00: Abbidisamed Hassan, Anthony Phiwitong
12:00 – 15:00: Michael Mæland, G13, Simen Dyrsand, G13
15:00 – 17:30: Sander Sivertsen, G12, Oskar Asbjørnsen, G14

Dommere

BaneTidHjemmelagBortelagDommer
Dalane Tidende08:30Bjerkreim IL LJ11-1EIK LJ11-2Joshua Saitang, G16
Dalane Tidende09:00Varhaug Jenter 10 MJ10-1Eiger FK MJ10-1
Dalane Tidende09:30Tonstad LJ11-1EIK LJ11-2
Dalane Tidende10:00Eiger FK MJ10-1EIK MJ10-1
Dalane Tidende10:30EIK LJ11-1Bjerkreim IL LJ11-1
Dalane Tidende11:00EIK MJ10-1Varhaug Jenter 10 MJ10-1Lotte Gundersen, J16
Dalane Tidende11:30Tonstad LJ11-1Bjerkreim IL LJ11-1
Dalane Tidende12:00Nærbø IL MG10-2EIK MG10-2
Dalane Tidende12:30Bjerkreim IL MJ10-1Varhaug j10 MJ10-2
Dalane Tidende13:00EIK MG10-2Bjerkreim IL MG10-1
Dalane Tidende13:30Sokndal LG11-1Kåsen IL LG11-1Abdinur Hanson Ahmed, G13
Dalane Tidende14:00Bjerkreim IL MG10-1Nærbø IL MG10-2
Dalane Tidende14:30EIK LG11-3Sokndal LG11-1
Dalane Tidende17:00Bjerkreim IL LG11-2Kåsen IL LG11-2
Egerconsult08:30Tonstad LJ11-1EIK LJ11-1Remi T. Sølevik, G16
Egerconsult09:00EIK MJ10-1Frøyland MJ10-1
Egerconsult09:30Bjerkreim IL LJ11-1Hellvik LJ11-1
Egerconsult10:00Frøyland MJ10-1Varhaug Jenter 10 MJ10-1
Egerconsult10:30EIK LJ11-2Hellvik LJ11-1Ann Karene Kydland, J16
Egerconsult11:00Eiger FK MJ10-1Frøyland MJ10-1
Egerconsult11:30Hellvik LJ11-1EIK LJ11-1
Egerconsult12:00Bjerkreim IL MG10-1Kåsen IL MG10-1
Egerconsult12:30EIK LG11-1Sokndal LG11-1
Egerconsult13:00Kåsen IL MG10-1Nærbø IL MG10-2Marius Zimmermann Lyse, G13
Egerconsult13:30EIK LG11-1Bjerkreim IL LG11-1
Egerconsult14:00EIK MG10-2Kåsen IL MG10-1
Egerconsult14:30EIK LG11-1Eiger FK LG11-1
Egerconsult15:00Bjerkreim IL MJ10-1Eiger FK MJ10-2
Espeland AS08:30Tonstad IL MG7-2EIK MG7-6Kristian Fardal
Espeland AS09:00Varhaug IL MJ7-1Eiger FK MJ7-1
Espeland AS09:30Bjerkreim IL MG7-1EIK MG7-6
Espeland AS10:00Eiger FK MJ7-1Hellvik MJ7-1
Espeland AS10:30EIK MG7-1Tonstad IL MG7-2
Espeland AS11:00Bjerkreim IL MJ7-2Eiger FK MJ7-1Celine R. Remme, J16
Espeland AS11:30Bjerkreim IL MG7-1Tonstad IL MG7-2
Espeland AS12:00Eiger FK MG7-2Ålgård FK MG7-4
Espeland AS12:30Tonstad IL MG7-EIK MG7-5
Espeland AS13:30EIK MG7-5Sokndal IK MG7-2
Espeland AS14:30Bjerkreim IL MG6-2Sokndal IK MG6-1
Lucky Bowl08:30EIK MG10-1Kåsen IL MG10-2Martin Edland, G16
Lucky Bowl09:00EIK MG10-3Eiger FK MG10-1
Lucky Bowl09:30Nærbø IL MG10-1EIK MG10-1
Lucky Bowl10:00Eiger FK MG10-1Nærbø IL MG10-3
Lucky Bowl10:30Kåsen IL MG10-2EIK MG10-4
Lucky Bowl11:00Nærbø IL MG10-3EIK MG10-3Linda Skadberg, G16
Lucky Bowl11:30Moi g10 MG10-1Kåsen IL MG10-2
Lucky Bowl12:00EIK LG11-3Kåsen IL LG11-1
Lucky Bowl13:30Sokndal IK MJ10-1Bjerkreim IL MJ10-1
Lucky Bowl14:30Sokndal IK MJ10-1Varhaug j10 MJ10-2Obed Hmum
Lucky Bowl15:00EIK LG11-G10Bjerkreim IL LG11-2
Lucky Bowl16:00Bjerkreim IL LG11-2EIK LG11-2
M&G Elektro08:30Eiger FK MG5-2EIK MG5-2William Bowitz, G17
M&G Elektro09:00Moi IL MJ7-1Bjerkreim IL MJ7-2
M&G Elektro09:30EIK MG5-2Eiger FK MG5-3
M&G Elektro10:00Bjerkreim IL MJ7-1Moi IL MJ7-1
M&G Elektro10:30Eiger FK MG5-3Eiger FK MG5-2
M&G Elektro11:00Moi IL MJ7-1Varhaug IL MJ7-2Robin Teigen
M&G Elektro11:30Eiger FK MG7-1Ålgård FK MG7-3
M&G Elektro12:00Hellvik MJ7-1Bjerkreim IL MJ7-1
M&G Elektro12:30Ålgård FK MG7-3EIK MG7-3
M&G Elektro13:00EIK MG6-4Tonstad MG6-1
M&G Elektro13:30EIK MG7-3Eiger FK MG7-1
M&G Elektro14:00Bjerkreim IL MG6-1EIK MG6-1Trygve Rogstad, G14
M&G Elektro14:30Bjerkreim IL MG6-3Eiger FK MG6-2
M&G Elektro15:00Tonstad MG6-2Sokndal IK MG6-2
M&G Elektro15:30Sokndal IK MG6-1EIK MG6-2
M&G Elektro16:30Bjerkreim IL MG6-3Hognestad Idrettslag MG6-1
Malern Egersund08:30EIK MG5-1Eiger FK MG5-1Teodor Han, G16
Malern Egersund09:00Eiger FK MJ6-1EIK MJ6-2
Malern Egersund09:30Eiger FK MG5-1EIK MG5-3
Malern Egersund10:00Eiger FK MJ5-2EIK MJ6-1
Malern Egersund10:30EIK MG5-3EIK MG5-1
Malern Egersund11:00EIK MJ6-2Eiger FK MJ5-2Oline Ueland, J13
Malern Egersund11:30EIK MG7-2Figgjo il MG7-1
Malern Egersund12:00Eiger FK MJ5-2Eiger FK MJ6-2
Malern Egersund12:30Figgjo il MG7-1Bjerkreim IL MG7-2
Malern Egersund13:00Ålgård FK MG7-4EIK MG7-4
Malern Egersund13:30Bjerkreim IL MG7-2EIK MG7-2Tobias Skogen, G14
Malern Egersund14:00EIK MG7-4Eiger FK MG7-2
Malern Egersund14:30Sokndal IK MG7-2Tonstad IL MG7-
Malern Egersund15:00Eiger FK MG6-1EIK MG6-4
Malern Egersund15:30EIK MG6-3Bjerkreim IL MG6-3
Malern Egersund16:00Eiger FK MG6-4Tonstad MG6-2Morten Refsland, G13
Malern Egersund16:30Bjerkreim IL MG6-2EIK MG6-2
Malern Egersund17:00Tonstad MG6-2EIK MG6-5
Mama's Pizza08:30Moi g10 MG10-1Nærbø IL MG10-1Sondre Liland, G16
Mama's Pizza09:00Nærbø IL MG10-3Sokndal IK MG10-1
Mama's Pizza09:30EIK MG10-4Moi g10 MG10-1
Mama's Pizza10:00Sokndal IK MG10-1EIK MG10-3
Mama's Pizza10:30EIK MG10-1Moi g10 MG10-1
Mama's Pizza11:00Eiger FK MG10-1Sokndal IK MG10-1Elise Shatri, J13
Mama's Pizza11:30Nærbø IL MG10-1EIK MG10-4
Mama's Pizza12:00Bjerkreim IL LG11-1Eiger FK LG11-1
Mama's Pizza12:30Eiger FK MJ10-2Sokndal IK MJ10-1
Mama's Pizza13:00Eiger FK LG11-1EIK LG11-3
Mama's Pizza13:30Varhaug j10 MJ10-2Eiger FK MJ10-2
Mama's Pizza14:30Kåsen IL LG11-1Bjerkreim IL LG11-1Aleksander Zachariassen, G13
Mama's Pizza15:00Kåsen IL LG11-2EIK LG11-2
Mama's Pizza16:00EIK LG11-G10Kåsen IL LG11-2
Mama's Pizza17:00EIK LG11-2EIK LG11-G10
Modena Fliser08:30EIK MG9-2Eiger FK MG9-2Markus Birkeland, G16
Modena Fliser09:00Kåsen IL MJ8-1Bjerkreim IL MJ8-1
Modena Fliser09:30Eiger FK MG9-2Bjerkreim IL MG9-1
Modena Fliser10:00Eiger FK MJ8-3Kåsen IL MJ8-1
Modena Fliser10:30Bjerkreim IL MG9-1EIK MG9-2
Modena Fliser11:00Eiger FK MJ8-1Kåsen IL MJ8-1Mathias Ludvigsen
Modena Fliser11:30Bjerkreim IL MJ8-2EIK MJ8-1
Modena Fliser12:00Bjerkreim IL MG8-1EIK MG8-3
Modena Fliser12:30EIK MJ8-1Eiger FK MJ8-2
Modena Fliser13:00EIK MG8-3Nærbø IL MG8-2
Modena Fliser13:30Nærbø-2 MJ8-2EIK MJ8-1Sebastian Valand, G13
Modena Fliser14:00Nærbø IL MG8-2Bjerkreim IL MG8-1
Modena Fliser14:30Orre IL MG9-1Sokndal MG9-3
Modena Fliser15:00Kåsen IL MG9-1Sokndal MG9-1
Modena Fliser16:00Sokndal MG9-1Bjerkreim IL MG9-2
Modena Fliser17:00EIK MG9-3Sokndal MG9-1
Moose Design08:30Bjerkreim IL MG9-1Orre IL MG9-2Sebastian Nuland, G16
Moose Design09:00Moi IL MG8-2Bogafjell il MG8-1
Moose Design09:30Orre IL MG9-2EIK MG9-2
Moose Design10:00Bogafjell il MG8-1Kåsen MG8-1
Moose Design10:30Eiger FK MG9-2Orre IL MG9-2
Moose Design11:00Kåsen MG8-1EIK MG8-5Fredrik Garpestad
Moose Design11:30Nærbø-2 MJ8-2Eiger FK MJ8-2
Moose Design12:00Nærbø IL MG8-2Frøyland MG8-2
Moose Design12:30Varhaug 2 MJ8-2Nærbø-2 MJ8-2
Moose Design13:00Frøyland MG8-2Bjerkreim IL MG8-1
Moose Design13:30Bjerkreim IL MJ8-2Varhaug 2 MJ8-2
Moose Design14:00EIK MG8-3Frøyland MG8-2Ulrik R. Sæther, G13
Moose Design14:30EIK MJ8-1Varhaug 2 MJ8-2
Moose Design15:00Eiger FK MJ9-1Rosseland RBK MJ9-3
Moose Design15:30EIK MG9-1Eiger FK MG9-1
Moose Design16:00Rosseland RBK MJ9-2EIK MJ9-1Fredrik Mortensen, G13
Moose Design16:30Eiger FK MG9-1Orre IL MG9-1
Moose Design17:00EIK MJ9-1Eiger FK MJ9-3
Norrøn Bolig08:30EIK MG5-3Bogafjell MG5-LøveneAdrian Bendiksen, G16
Norrøn Bolig09:00Hellvik MJ6-1Eiger FK MJ5-2
Norrøn Bolig09:30Bogafjell MG5-LøveneEIK MG5-1
Norrøn Bolig10:00Eiger FK MJ6-1Hellvik MJ6-1
Norrøn Bolig10:30Eiger FK MG5-1Bogafjell MG5-Løvene
Norrøn Bolig11:00Eiger FK MJ5-1Hellvik MJ6-1Sebastian Østebrød
Norrøn Bolig11:30Bjerkreim IL MG7-2Ålgård FK MG7-2
Norrøn Bolig12:00EIK MJ6-1Eiger FK MJ5-1
Norrøn Bolig12:30Ålgård FK MG7-2EIK MG7-2
Norrøn Bolig13:00Sokndal IK MG7-1Eiger FK MG7-2
Norrøn Bolig13:30Figgjo il MG7-1Ålgård FK MG7-2
Norrøn Bolig14:00Ålgård FK MG7-4Sokndal IK MG7-1Adrian Skadberg, G13
Norrøn Bolig14:30EIK MG7-5Ålgård FK MG7-5
Norrøn Bolig15:00EIK MG6-1Hellvik MG6-1
Norrøn Bolig15:30Eiger FK MG6-2Hognestad Idrettslag MG6-1
Norrøn Bolig16:00Sokndal IK MG6-2EIK MG6-5Adrian Jensen, G13
Norrøn Bolig16:30Eiger FK MG6-3Sokndal IK MG6-1
Norrøn Bolig17:00Eiger FK MG6-4Sokndal IK MG6-2
Norvetuva08:30Moi IL MG8-1Bogafjell il MG8-3Sondre Klippenberg
Norvetuva09:00Eiger FK MJ8-1Varhaug MJ8-
Norvetuva09:30Bogafjell il MG8-3Eiger FK MG8-1
Norvetuva10:00Varhaug MJ8-Nærbø-1 MJ8-1
Norvetuva10:30Eiger FK MG8-1Moi IL MG8-1
Norvetuva11:00Nærbø-1 MJ8-1Bjerkreim IL MJ8-1Erika Rogstad, J13
Norvetuva11:30Tonstad IL MG9-1Kåsen IL MG9-2
Norvetuva12:00Hognestad Idrettslag MG8-1EIK MG8-4
Norvetuva12:30Sokndal MG9-2Tonstad IL MG9-1
Norvetuva13:00EIK MG8-4Nærbø IL MG8-1
Norvetuva13:30Tonstad IL MG9-1EIK MG9-4Martin Hovland, G13
Norvetuva14:00Nærbø IL MG8-1Hognestad Idrettslag MG8-1
Norvetuva14:30Helleland IL MG9-1EIK MG9-1
Norvetuva15:00Eiger FK MJ8-2Bjerkreim IL MJ8-2
PWC08:30Bogafjell MG5-TigerneEiger FK MG5-3Adelen Arnestad, J16
PWC09:00EIK MJ6-1Eiger FK MJ6-2
PWC09:30Eiger FK MG5-2Bogafjell MG5-Tigerne
PWC10:00EIK MJ6-2Eiger FK MJ5-1
PWC10:30EIK MG5-2Bogafjell MG5-Tigerne
PWC11:00Eiger FK MJ6-2Eiger FK MJ6-1Julie Seglem Mikalsen, J13
PWC11:30EIK MG7-3Moi il MG7-1
PWC12:00Varhaug IL MJ7-1Moi IL MJ7-1
PWC12:30Moi il MG7-1Eiger FK MG7-1
PWC13:00Hellvik MG6-1Bjerkreim IL MG6-1
PWC13:30Ålgård FK MG7-3Moi il MG7-1Martin Sleveland, G13
PWC14:00EIK MG6-4Hellvik MG6-1
PWC14:30EIK MG6-2Eiger FK MG6-3
PWC15:00Tonstad MG6-1Bjerkreim IL MG6-1
PWC16:30EIK MG6-3Eiger FK MG6-2
Sig. Halvorsen08:30Bjerkreim IL MJ9-1Rosseland RBK MJ9-1Ingeborg Brunvold, J16
Sig. Halvorsen09:00EIK MG8-5Frøyland MG8-1
Sig. Halvorsen09:30Rosseland RBK MJ9-1EIK MJ9-2
Sig. Halvorsen10:00Frøyland MG8-1Hellvik MG8-1
Sig. Halvorsen10:30Eiger FK MJ9-2Rosseland RBK MJ9-1
Sig. Halvorsen11:00Moi IL MG8-2Frøyland MG8-1Kine Herveland, J13
Sig. Halvorsen11:30Nærbø IL MG8-3Kåsen MG8-2
Sig. Halvorsen12:00EIK MG8-2Tonstad IL MG8-1
Sig. Halvorsen12:30Frøyland MG8-4Nærbø IL MG8-3
Sig. Halvorsen13:00Tonstad IL MG8-1Brusand IL MG8-1
Sig. Halvorsen13:30EIK MG8-1Frøyland MG8-4
Sig. Halvorsen14:00Bogafjell il MG8-4Tonstad IL MG8-1Theo Aakenes, G13
Sig. Halvorsen14:30Bogafjell il MG8-2Frøyland MG8-4
Sig. Halvorsen15:00EIK MJ9-1Tonstad IL MJ9-1
Sig. Halvorsen15:30Sokndal MG9-3Hognestad Idrettslag MG9-1
Sig. Halvorsen16:00Eiger FK MJ9-1Tonstad IL MJ9-1Ole K. Sæstad, G13
Sig. Halvorsen16:30Helleland IL MG9-1Sokndal MG9-3
Sig. Halvorsen17:00Rosseland RBK MJ9-3Tonstad IL MJ9-1
Tengesdal Sport08:30EIK MJ9-2Eiger FK MJ9-2Tone. S. Ellingsen, J16
Tengesdal Sport09:00Hellvik MG8-1Kåsen MG8-1
Tengesdal Sport09:30Eiger FK MJ9-2Bjerkreim IL MJ9-1
Tengesdal Sport10:00Moi IL MG8-2EIK MG8-5
Tengesdal Sport10:30Bjerkreim IL MJ9-1EIK MJ9-2
Tengesdal Sport11:00Hellvik MG8-1Bogafjell il MG8-1Jonas Emil
Tengesdal Sport11:30EIK MG8-1Bogafjell il MG8-2
Tengesdal Sport12:00Brusand IL MG8-1Bogafjell il MG8-4
Tengesdal Sport12:30Bogafjell il MG8-2Kåsen MG8-2
Tengesdal Sport13:00Bogafjell il MG8-4EIK MG8-2
Tengesdal Sport13:30Nærbø IL MG8-3Bogafjell il MG8-2
Tengesdal Sport14:00EIK MG8-2Brusand IL MG8-1Oliver Årstad, G14
Tengesdal Sport14:30Kåsen MG8-2EIK MG8-1
Tengesdal Sport15:00Eiger FK MJ9-3Rosseland RBK MJ9-2
Tengesdal Sport15:30Helleland IL MG9-1Orre IL MG9-1
Tengesdal Sport16:00Eiger FK MJ9-3Rosseland RBK MJ9-3William Lomeland, G13
Tengesdal Sport16:30Hognestad Idrettslag MG9-1EIK MG9-1
Tengesdal Sport17:00Rosseland RBK MJ9-2Eiger FK MJ9-1
Toyota Bøgh Hafsø08:30Bjerkreim IL MG7-1EIK MG7-1Marte Furuløkken, J16
Toyota Bøgh Hafsø09:00Hellvik MJ7-1Varhaug IL MJ7-2
Toyota Bøgh Hafsø09:30Tonstad IL MG7-2Ålgård FK MG7-1
Toyota Bøgh Hafsø10:00Varhaug IL MJ7-2Bjerkreim IL MJ7-2
Toyota Bøgh Hafsø10:30EIK MG7-6Ålgård FK MG7-1
Toyota Bøgh Hafsø11:00Varhaug IL MJ7-1Bjerkreim IL MJ7-1Adele Kielland, J13
Toyota Bøgh Hafsø11:30Ålgård FK MG7-1EIK MG7-1
Toyota Bøgh Hafsø12:00EIK MG7-4Sokndal IK MG7-1
Toyota Bøgh Hafsø12:30Sokndal IK MG7-2Ålgård FK MG7-5
Toyota Bøgh Hafsø13:00EIK MG6-1Eiger FK MG6-1
Toyota Bøgh Hafsø13:30Ålgård FK MG7-5Tonstad IL MG7-Henrik Urdal, G13
Toyota Bøgh Hafsø14:00Eiger FK MG6-1Tonstad MG6-1
Toyota Bøgh Hafsø14:30Hognestad Idrettslag MG6-1EIK MG6-3
Toyota Bøgh Hafsø15:00EIK MG6-5Eiger FK MG6-4
Toyota Bøgh Hafsø15:30Eiger FK MG6-3Bjerkreim IL MG6-2
Z-Marine08:30Eiger FK MG8-1Frøyland MG8-3Thea Gløpstad, J16
Z-Marine09:00Eiger FK MJ8-3Nærbø-1 MJ8-1
Z-Marine09:30Frøyland MG8-3Moi IL MG8-1
Z-Marine10:00Bjerkreim IL MJ8-1Eiger FK MJ8-1
Z-Marine10:30Bogafjell il MG8-3Frøyland MG8-3
Z-Marine11:00Varhaug MJ8-Eiger FK MJ8-3Muhammed Mustafa
Z-Marine11:30EIK MG9-4Sokndal MG9-2
Z-Marine12:00Nærbø IL MG8-1Frøyland MG8-5
Z-Marine12:30Kåsen IL MG9-2EIK MG9-4
Z-Marine13:00Frøyland MG8-5Hognestad Idrettslag MG8-1
Z-Marine13:30Sokndal MG9-2Kåsen IL MG9-2
Z-Marine14:00EIK MG8-4Frøyland MG8-5Vegard Hovland, G13
Z-Marine14:30Hognestad Idrettslag MG9-1Eiger FK MG9-1
Z-Marine15:00Bjerkreim IL MG9-2EIK MG9-3
Z-Marine16:00EIK MG9-3Kåsen IL MG9-1
Z-Marine17:00Kåsen IL MG9-1Bjerkreim IL MG9-2

Comments are closed.