Dommere

Hei dommere!
Nedenfor ser du kampene du skal dømme. Ser du på dette med mobiltelefon, legg den horisontal for å se hele tabellen.
Alle møter opp 15 minutt før kampstart og melder seg hos Kjell og Robert. De har baller, fløyter og vester til deg. Takk for innsatsen!

P.S. Vi mangler fremdeles 4 dommere, vet du om noen, eller har du selv lyst, ta kontakt med Kjell.

BaneTidHjemmelagBortelagDommer
Bertelsen & Garpestad08:30EIK MG6-4Frøyland IL MG6-1Sara Tengesdal
Bertelsen & Garpestad09:00Flekkefjord MJ8-1Frøyland IL MJ8-2
Bertelsen & Garpestad09:30Vigrestad MG7-1Nærbø IL MG7-3
Bertelsen & Garpestad10:00Bjerkreim MG8-1EIK MG8-1
Bertelsen & Garpestad10:30Vigrestad MG6-1Frøyland IL MG6-1
Bertelsen & Garpestad11:00Klepp G8-1 MG8-1Sokndal 1 MG8-1
Bertelsen & Garpestad11:30Havørn MG8-1Sokndal 3 MG8-3Sander Stuhaug
Bertelsen & Garpestad12:00Lura IL MG9-1Varhaug IL MG9-2
Bertelsen & Garpestad12:30Eiger FK MJ7-1Bogafjell I.L. MJ7-1
Bertelsen & Garpestad13:00Nærbø MJ10-1Rosseland BK MJ10-2
Bertelsen & Garpestad13:30Eiger FK MJ7-2Kåsen MJ7-2
Bertelsen & Garpestad14:00Bogafjell MG8-2Eiger FK MG8-2
Bertelsen & Garpestad14:30Varhaug MJ9-1Bjerkreim MJ9-1Vetle Remme
Bertelsen & Garpestad15:00EIK MG7-4Varhaug IL MG7-2
Bertelsen & Garpestad15:30Bjerkreim MJ9-1EIK MJ9-1
Bertelsen & Garpestad16:00Brusand IL MG10-2EIK MG10-4
Bertelsen & Garpestad16:30EIK MJ9-1Varhaug MJ9-1
Bertelsen & Garpestad17:00Nærbø MG10-2Frøyland IL MG10-2
Byggvell08:30EIK MG6-1Sokndal Idrettsklubb MG6-Trygve Rogstad
Byggvell09:00EIK MG8-3Tonstad Il MG8-1
Byggvell09:30EIK MG6-3Bjerkreim MG6-1
Byggvell10:00Varhaug IL MG7-3Bjerkreim MG7-2
Byggvell10:30Bjerkreim MJ6-1Frøyland IL MJ6-1
Byggvell11:00Rosseland BK MJ8-1Stavanger IF MJ8-1
Byggvell11:30Tjensvoll FK MJ8-1Klepp J8 MJ8-Lotte Gunnarsen
Byggvell12:00EIK MG8-1Klepp G8-1 MG8-1
Byggvell12:30Kåsen MJ7-1Nærbø MJ7-2
Byggvell13:00Eiger FK MG8-1Klepp G8-2 MG8-2
Byggvell13:30Rosseland BK MJ8-3Klepp J8 MJ8-
Byggvell14:00Orre IL MG8-2Sokndal 2 MG8-2
Byggvell14:30Nærbø MJ10-3Eiger FK MJ10-1Endre Hetland
Byggvell15:00Vardeneset Ballklubb MG9-1EIK MG9-4
Byggvell15:30Varhaug IL MG9-1Bjerkreim MG9-2
Byggvell16:00Eiger FK MJ9-1Nærbø MJ9-2
Byggvell17:00Nærbø MG10-4Eiger FK MG10-1
Bøgh Hafsø08:30Nærbø IL MG7-3Bogafjell MG7-2Henriette Hovland
Bøgh Hafsø09:00Klepp G8-1 MG8-1Bjerkreim MG8-1
Bøgh Hafsø09:30Bjerkreim MJ6-1Eiger FK MJ6-1
Bøgh Hafsø10:00Stavanger IF MJ8-1Varhaug MJ8-3
Bøgh Hafsø10:30Tonstad MG6-1EIK MG6-3
Bøgh Hafsø11:00Vigrestad IK MG8-2Tonstad Il MG8-1
Bøgh Hafsø11:30Figgjo MJ7-1Nærbø MJ7-1Oliver Årstad
Bøgh Hafsø12:00EIK MG9-3Hellvik MG9-1
Bøgh Hafsø12:30Eiger FK MJ7-2Nærbø MJ7-3
Bøgh Hafsø13:00Eiger FK MG10-2Hellvik MG10-1
Bøgh Hafsø13:30Havørn MG8-1Klepp G8-3 MG8-3
Bøgh Hafsø14:00Nærbø MG10-5Eiger FK MG10-2
Bøgh Hafsø14:30Rosseland BK MJ10-1Hellvik MJ10-1Sebastian Nuland
Bøgh Hafsø15:00Hognestad MJ9-1Moi IL MJ9-
Bøgh Hafsø15:30Vigrestad MJ10-1Rosseland BK MJ10-1
Bøgh Hafsø16:00Frøyland IL MG10-3Nærbø MG10-3
Bøgh Hafsø16:30Moi IL MJ10-1Nærbø MJ10-3
Bøgh Hafsø17:00Varhaug IL MG7-2Brusand IL MG7-1
Eger Consult08:30Vigrestad MG6-2Kåsen IL MG6-1Sarah Mong
Eger Consult09:00Figgjo MG8-2EIK MG8-1
Eger Consult09:30Kåsen IL MG6-1EIK MG6-1
Eger Consult10:00Frøyland MG7-2Nærbø IL MG7-5
Eger Consult10:30EIK MG6-2Eiger FK MG6-1
Eger Consult11:00Eiger FK MG7-3Frøyland MG7-3
Eger Consult11:30Bjerkreim MJ7-1Eiger FK MJ7-2Linda Skadberg
Eger Consult12:00EIK MJ10-1Nærbø MJ10-1
Eger Consult12:30Kåsen MJ7-2Bjerkreim MJ7-1
Eger Consult13:00Sokndal 2 MG8-2Eiger FK MG8-2
Eger Consult13:30Bogafjell I.L. MJ7-1Nærbø MJ7-2
Eger Consult14:00Brusand IL MG9-EIK MG9-4
Eger Consult14:30Vigrestad MG9-2Nærbø IL MG9-2Espen Østebrød
Eger Consult15:00Nærbø MJ9-2Varhaug MJ9-3
Eger Consult15:30Nærbø IL MG9-2EIK MG9-5
Eger Consult16:00Brusand IL MG10-1Nærbø MG10-4
Eger Consult16:30Nærbø MJ10-2tonstad MJ10-1
Eger Consult17:00Eiger FK MJ9-2Moi IL MJ9-
Espeland AS08:30Figgjo il MG7-1Frøyland MG7-4Sunniva Vanglo
Espeland AS09:00Bjerkreim MG7-2Frøyland MG7-2
Espeland AS09:30Bjerkreim MG7-1EIK MG7-2
Espeland AS10:00Frøyland MG7-3Figgjo il MG7-2
Espeland AS10:30Vigrestad MG7-3Frøyland MG7-4
Espeland AS11:00Bogafjell MG8-1EIK MG8-2
Espeland AS11:30EIK MJ7-1Varhaug MJ7-1Robin Teigen
Espeland AS12:00Nærbø MG10-5Hellvik MG10-1
Espeland AS12:30Bogafjell MG7-1Varhaug IL MG7-1
Espeland AS13:00Varhaug IL MG9-2EIK MG9-3
Espeland AS13:30Vigrestad IK MG8-3EIK MG8-5
Espeland AS14:00Bjerkreim MG10-1Kåsen 1 MG10-1
Espeland AS14:30Nærbø MJ9-1Varhaug MJ9-2Ivan Nervik
Espeland AS15:00EIK MG10-3Frøyland IL MG10-3
Espeland AS15:30tonstad MJ10-2Nærbø MJ10-4
Espeland AS16:00Moi IL MJ9-Nærbø MJ9-3
Espeland AS16:30Rosseland BK MJ10-1EIK MJ10-3
Espeland AS17:00EIK MG10-4Hognestad MG10-1
M&G Elektro08:30Eiger FK MG7-1Vigrestad MG7-3Marius Sæstad
M&G Elektro09:00Varhaug IL MG7-3MOI IL MG7-2
M&G Elektro09:30Nærbø IL MG7-1Bakke MG7-1
M&G Elektro10:00Eiger FK MJ8-1Rosseland BK MJ8-2
M&G Elektro10:30EIK MG7-2Nærbø IL MG7-2
M&G Elektro11:00Nærbø IL MG7-5MOI IL MG7-2
M&G Elektro11:30Hognestad MJ6-1Brusand MJ6-1Håkon Skailand
M&G Elektro12:00Rosseland BK MJ10-2Moi United MJ10-2
M&G Elektro12:30Figgjo IL MG8-1EIK MG8-5
M&G Elektro13:00Moi United MJ10-2EIK MJ10-1
M&G Elektro13:30Vigrestad MG7-2Bogafjell MG7-1
M&G Elektro14:00Rosseland BK MJ10-2EIK MJ10-1
M&G Elektro14:30Nærbø IL MG9-3Eiger FK MG9-1Aleksander Årstad
M&G Elektro15:00Nærbø MG10-4Kåsen 2 MG10-2
M&G Elektro15:30Varhaug MJ9-2EIK MJ9-2
M&G Elektro16:00Sokndal 2 MG10-2Nærbø MG10-1
M&G Elektro17:00Ålgård FK MG10-5EIK MG10-2
Maleren Egersund08:30Hognestad MG6-1Eiger FK MG6-1Thea Gløbstad
Maleren Egersund09:00Figgjo il MG7-2Eiger FK MG7-3
Maleren Egersund09:30Frøyland IL MJ6-1Hognestad MJ6-1
Maleren Egersund10:00Varhaug MJ8-1Flekkefjord MJ8-1
Maleren Egersund10:30Nærbø IL MG7-3Eiger FK MG7-2
Maleren Egersund11:00Tonstad MJ8-Varhaug MJ8-3
Maleren Egersund11:30Vigrestad IK MG8-3Figgjo IL MG8-1Oskar Asbjørnsen
Maleren Egersund12:00Vigrestad MG9-1EIK MG9-2
Maleren Egersund12:30Nærbø MJ7-1EIK MJ7-1
Maleren Egersund13:00EIK MG9-4Nærbø IL MG9-1
Maleren Egersund13:30EIK MJ7-1Figgjo MJ7-1
Maleren Egersund14:00Nærbø IL MG9-1Vardeneset Ballklubb MG9-1
Maleren Egersund14:30EIK MJ10-2Nærbø MJ10-2Benjamin Åse
Maleren Egersund15:00EIK MG10-4Sokndal 1 MG10-1
Maleren Egersund15:30Bjerkreim MJ10-1Rosseland BK MJ10-4
Maleren Egersund16:00Frøyland IL MG10-2EIK MG10-2
Maleren Egersund16:30EIK MJ9-2Nærbø MJ9-1
Maleren Egersund17:00EIK MG10-1Nærbø MG10-1
Mama's Pizza08:30EIK MG7-1Nærbø IL MG7-1Marte Furuløkken
Mama's Pizza09:00Varhaug MJ8-3Rosseland BK MJ8-1
Mama's Pizza09:30EIK MG6-2Hognestad MG6-1
Mama's Pizza10:00Eiger FK MG7-3Nærbø IL MG7-4
Mama's Pizza10:30Hognestad MG6-1Frøyland MG6-2
Mama's Pizza11:00Varhaug IL MG7-3Frøyland MG7-2
Mama's Pizza11:30Klepp G8-3 MG8-3EIK MG8-4
Mama's Pizza12:00Bjerkreim MG8-1Sokndal 1 MG8-1Anne Karene Kydland
Mama's Pizza12:30Sokndal 3 MG8-3Klepp G8-3 MG8-3
Mama's Pizza13:00Bjerkreim MG10-1Tonstad MG10-1
Mama's Pizza13:30Nærbø MJ7-3Bjerkreim MJ7-1
Mama's Pizza14:00Nærbø MJ10-1Moi United MJ10-2
Mama's Pizza14:30EIK MJ9-2Figgjo IL MJ9-1
Mama's Pizza15:00Nærbø MG10-1Frøyland IL MG10-1
Modena08:30Brusand MJ6-1Bjerkreim MJ6-1Jenny Åvendal
Modena09:00Nærbø IL MG7-5Hellvik MG7-1
Modena09:30Sokndal Idrettsklubb MG6-Vigrestad MG6-2
Modena10:00Vigrestad IK MG8-2EIK MG8-3
Modena10:30Figgjo il MG7-1Eiger FK MG7-1
Modena11:00Eiger FK MJ8-1Frøyland IL MJ8-1
Modena11:30Rosseland BK MJ8-3Bjerkreim MJ8-1Jonas Emil Hovland
Modena12:00Lura IL MG9-2sokndal idrettsklubb MG9-1
Modena12:30Nærbø IL MG9-3Varhaug IL MG9-1
Modena13:00Kåsen 1 MG10-1Nærbø MG10-5
Modena13:30Nærbø MJ7-1Varhaug MJ7-1
Modena14:00Hognestad MG8-1Klepp G8-2 MG8-2
Modena14:30EIK MG9-5sokndal idrettsklubb MG9-2Mari Hoås
Modena15:00Eiger FK MG10-1Brusand IL MG10-1
Modena15:30Eiger FK MG9-1Kåsen IL MG9-2
Modena16:00Frøyland IL MG10-1EIK MG10-1
Modena16:30Bjerkreim MJ9-1Stavanger IF MJ9-1
Modena17:00Frøyland IL MG10-1Sokndal 2 MG10-2
Moose Design08:30EIK MG7-2Moi IL MG7-Emilie Tagholdt
Moose Design09:00Rosseland BK MJ8-2Frøyland IL MJ8-1
Moose Design09:30Moi IL MG7-Nærbø IL MG7-2
Moose Design10:00Moi IL MG8-EIK MG8-2
Moose Design10:30Eiger FK MJ6-1Brusand MJ6-1
Moose Design11:00Nærbø IL MG7-4Figgjo il MG7-2
Moose Design11:30Frøyland IL MJ6-1Eiger FK MJ6-1Ulrich B. Leidland
Moose Design12:00Tonstad MG10-1Kåsen 1 MG10-1
Moose Design12:30Klepp J8 MJ8-Varhaug MJ8-2
Moose Design13:00Hellvik MG9-1Lura IL MG9-1
Moose Design13:30EIK MG8-4Sokndal 3 MG8-3
Moose Design14:00EIK MG9-1Nærbø IL MG9-4
Moose Design14:30Rosseland BK MJ10-3tonstad MJ10-1Thomas Hallan
Moose Design15:00Nærbø IL MG9-1Brusand IL MG9-
Moose Design15:30sokndal idrettsklubb MG9-2Vigrestad MG9-2
Moose Design16:00Nærbø MG10-2Ålgård FK MG10-5
Moose Design16:30Bjerkreim MJ10-1tonstad MJ10-2
Moose Design17:00Varhaug MJ9-3Eiger FK MJ9-1
Norrøn Bolig08:30Vigrestad MG6-1EIK MG6-3Cecilie H. Aamodt
Norrøn Bolig09:00Tonstad MJ8-Stavanger IF MJ8-1
Norrøn Bolig09:30Vigrestad MG7-3Figgjo il MG7-1
Norrøn Bolig10:00Frøyland IL MJ8-2EIK MJ8-1
Norrøn Bolig10:30Bjerkreim MG6-1EIK MG6-4
Norrøn Bolig11:00Rosseland BK MJ8-2Bjerkreim MJ8-2
Norrøn Bolig11:30Bogafjell I.L. MJ7-1Kåsen MJ7-1Christian Fardal
Norrøn Bolig12:00Eiger FK MG8-2Orre IL MG8-2
Norrøn Bolig12:30Varhaug MJ7-1Figgjo MJ7-1
Norrøn Bolig13:00EIK MG9-2Lura IL MG9-2
Norrøn Bolig13:30Varhaug MJ8-2Bjerkreim MJ8-1
Norrøn Bolig14:00EIK MG9-2sokndal idrettsklubb MG9-1
Norrøn Bolig14:30EIK MJ9-1Stavanger IF MJ9-1Nora Aakre
Norrøn Bolig15:00Ålgård FK MG10-5Frøyland IL MG10-2
Norrøn Bolig15:30Stavanger IF MJ9-1Varhaug MJ9-1
Norrøn Bolig16:00Bjerkreim MG10-2EIK MG10-3
Norrøn Bolig16:30Eiger FK MJ10-1Vigrestad MJ10-2
Norrøn Bolig17:00Hognestad MJ9-1Nærbø MJ9-3
Norvetuva08:30Frøyland MG6-2EIK MG6-2Sander Gjedseth
Norvetuva09:00EIK MG8-2Vigrestad IK MG8-1
Norvetuva09:30Frøyland MG7-1EIK MG7-1
Norvetuva10:00Sokndal 1 MG8-1Figgjo MG8-2
Norvetuva10:30Vigrestad MG7-1Bogafjell MG7-2
Norvetuva11:00Hellvik MG7-1Bjerkreim MG7-2
Norvetuva11:30EIK MG8-5Orre IL MG8-1Sondre Klippenberg
Norvetuva12:00Klepp G8-2 MG8-2Bjerkreim MG8-2
Norvetuva12:30Bjerkreim MG9-2Eiger FK MG9-1
Norvetuva13:00Bjerkreim MG8-2Hognestad MG8-1
Norvetuva13:30Kåsen IL MG9-2Nærbø IL MG9-3
Norvetuva14:00Hellvik MG10-1Tonstad MG10-1
Norvetuva14:30Rosseland BK MJ10-4tonstad MJ10-2William Karlsen
Norvetuva15:00Nærbø MJ9-3Eiger FK MJ9-2
Norvetuva15:30tonstad MJ10-1EIK MJ10-2
Norvetuva16:00Kåsen 2 MG10-2Eiger FK MG10-1
Norvetuva16:30EIK MG9-5Vigrestad MG9-2
Norvetuva17:00Tonstad G7 MG7-EIK MG7-4
Paretto08:30Nærbø IL MG7-2Bjerkreim MG7-1Konstance Landro
Paretto09:00Bogafjell MG8-1Moi IL MG8-
Paretto09:30Bogafjell MG7-2Eiger FK MG7-2
Paretto10:00MOI IL MG7-2Hellvik MG7-1
Paretto10:30Vigrestad MG6-2EIK MG6-1
Paretto11:00Flekkefjord MJ8-1EIK MJ8-1
Paretto11:30Nærbø MJ7-3Kåsen MJ7-2Mathias Fiske
Paretto12:00Nærbø IL MG9-4Bjerkreim MG9-1
Paretto12:30Vigrestad MG7-2EIK MG7-3
Paretto13:00Bjerkreim MG9-1EIK MG9-1
Paretto13:30Eiger FK MJ8-2Tjensvoll FK MJ8-1
Paretto14:00Bjerkreim MG9-1Kåsen IL MG9-1
Paretto14:30Nærbø MJ10-4Bjerkreim MJ10-1?
Paretto15:00Tonstad G7 MG7-Brusand IL MG7-1
Paretto15:30Vigrestad MJ10-2Nærbø MJ10-3
Paretto16:00Varhaug IL MG7-2Tonstad G7 MG7-
Paretto16:30Rosseland BK MJ10-3EIK MJ10-2
Paretto17:00Brusand IL MG10-2Sokndal 1 MG10-1
PWC08:30Hognestad MJ6-1Eiger FK MJ6-1Tobias Skogen
PWC09:00Klepp G8-4 MG8-4Vigrestad IK MG8-2
PWC09:30Frøyland IL MG6-1Tonstad MG6-1
PWC10:00Vigrestad IK MG8-1Bogafjell MG8-1
PWC10:30Sokndal Idrettsklubb MG6-Kåsen IL MG6-1
PWC11:00Figgjo MG8-2Bjerkreim MG8-1
PWC11:30Varhaug IL MG7-1Vigrestad MG7-2Nora Puntervoll
PWC12:00Bjerkreim MG10-1Eiger FK MG10-2
PWC12:30Rosseland BK MJ8-3Tjensvoll FK MJ8-1
PWC13:00Kåsen IL MG9-1Nærbø IL MG9-4
PWC13:30Orre IL MG8-1Figgjo IL MG8-1
PWC14:00Bjerkreim MG8-2Eiger FK MG8-1
PWC14:30Bjerkreim MG9-2Kåsen IL MG9-2?
PWC15:00EIK MG10-1Sokndal 2 MG10-2
PWC15:30Figgjo IL MJ9-1Nærbø MJ9-1
PWC16:00Brusand IL MG7-1EIK MG7-4
PWC16:30Rosseland BK MJ10-4Nærbø MJ10-4
PWC17:00Tonstad J9 MJ9-Nærbø MJ9-2
Sig. Halvorsen08:30Bakke MG7-1Frøyland MG7-1Kine Vinningland
Sig. Halvorsen09:00EIK MJ8-1Varhaug MJ8-1
Sig. Halvorsen09:30Vigrestad MG6-1EIK MG6-4
Sig. Halvorsen10:00Frøyland IL MJ8-1Bjerkreim MJ8-2
Sig. Halvorsen10:30Bakke MG7-1EIK MG7-1
Sig. Halvorsen11:00EIK MG8-3Klepp G8-4 MG8-4
Sig. Halvorsen11:30EIK MG7-3Bogafjell MG7-1Eirik Rasmussen
Sig. Halvorsen12:00Bogafjell MG8-2Sokndal 2 MG8-2
Sig. Halvorsen12:30Orre IL MG8-1Vigrestad IK MG8-3
Sig. Halvorsen13:00Orre IL MG8-2Bogafjell MG8-2
Sig. Halvorsen13:30Eiger FK MG9-1Varhaug IL MG9-1
Sig. Halvorsen14:00Lura IL MG9-2Vigrestad MG9-1
Sig. Halvorsen14:30Tonstad J9 MJ9-Eiger FK MJ9-1?
Sig. Halvorsen15:00Hognestad MG10-1Brusand IL MG10-2
Sig. Halvorsen15:30Hellvik MJ10-1EIK MJ10-3
Sig. Halvorsen16:00Eiger FK MJ9-2Hognestad MJ9-1
Sig. Halvorsen16:30Nærbø IL MG9-2sokndal idrettsklubb MG9-2
Sig. Halvorsen17:00EIK MG10-3Nærbø MG10-3
Tengesdal Sport08:30Tonstad MG6-1Bjerkreim MG6-1Sebastian Sæstad
Tengesdal Sport09:00Nærbø IL MG7-4Frøyland MG7-3
Tengesdal Sport09:30Frøyland MG7-4Eiger FK MG7-1
Tengesdal Sport10:00Tonstad Il MG8-1Klepp G8-4 MG8-4
Tengesdal Sport10:30Bjerkreim MG7-1Moi IL MG7-
Tengesdal Sport11:00Vigrestad IK MG8-1Moi IL MG8-
Tengesdal Sport11:30Varhaug MJ8-2Eiger FK MJ8-2Obed Hmun Ceu
Tengesdal Sport12:00EIK MG9-1Kåsen IL MG9-1
Tengesdal Sport12:30Bjerkreim MJ8-1Eiger FK MJ8-2
Tengesdal Sport13:00Vardeneset Ballklubb MG9-1Brusand IL MG9-
Tengesdal Sport13:30Eiger FK MJ7-1Kåsen MJ7-1
Tengesdal Sport14:00Hellvik MG9-1Varhaug IL MG9-2
Tengesdal Sport14:30EIK MJ10-3Vigrestad MJ10-1?
Tengesdal Sport15:00Nærbø MG10-3Bjerkreim MG10-2
Tengesdal Sport15:30Nærbø MJ10-2Rosseland BK MJ10-3
Tengesdal Sport16:00Sokndal 1 MG10-1Hognestad MG10-1
Tengesdal Sport16:30Varhaug MJ9-2Figgjo IL MJ9-1
Tengesdal Sport17:00Bjerkreim MG10-2Frøyland IL MG10-3
Z-Marine08:30Eiger FK MG7-2Vigrestad MG7-1Hanne Skjæveland
Z-Marine09:00Bjerkreim MJ8-2Eiger FK MJ8-1
Z-Marine09:30Eiger FK MG6-1Frøyland MG6-2
Z-Marine10:00Rosseland BK MJ8-1Tonstad MJ8-
Z-Marine10:30Nærbø IL MG7-1Frøyland MG7-1
Z-Marine11:00Varhaug MJ8-1Frøyland IL MJ8-2
Z-Marine11:30Nærbø MJ7-2Eiger FK MJ7-1Fredrik Garpestad
Z-Marine12:00Hognestad MG8-1Eiger FK MG8-1
Z-Marine12:30EIK MG8-4Havørn MG8-1
Z-Marine13:00sokndal idrettsklubb MG9-1Vigrestad MG9-1
Z-Marine13:30EIK MG7-3Varhaug IL MG7-1
Z-Marine14:00Lura IL MG9-1EIK MG9-3
Z-Marine14:30Moi IL MJ10-1Vigrestad MJ10-2Tobias Hetland
Z-Marine15:00EIK MG10-2Nærbø MG10-2
Z-Marine15:30Eiger FK MJ10-1Moi IL MJ10-1
Z-Marine16:00Varhaug MJ9-3Tonstad J9 MJ9-
Z-Marine16:30Vigrestad MJ10-1Hellvik MJ10-1
Z-Marine17:00Brusand IL MG10-1Kåsen 2 MG10-2

Comments are closed.