Gutter 10

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Nærbø MG10-1 Frøyland IL MG10-1 Mama’s Pizza
15:00 EIK MG10-1 Sokndal 2 MG10-2 PWC
16:00 Sokndal 2 MG10-2 Nærbø MG10-1 M&G Elektro
16:00 Frøyland IL MG10-1 EIK MG10-1 Modena
17:00 EIK MG10-1 Nærbø MG10-1 Maleren Egersund
17:00 Frøyland IL MG10-1 Sokndal 2 MG10-2 Modena

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 EIK MG10-2 Nærbø MG10-2 Z-Marine
15:00 Ålgård FK MG10-5 Frøyland IL MG10-2 Norrøn Bolig
16:00 Nærbø MG10-2 Ålgård FK MG10-5 Moose Design
16:00 Frøyland IL MG10-2 EIK MG10-2 Maleren Egersund
17:00 Ålgård FK MG10-5 EIK MG10-2 M&G Elektro
17:00 Nærbø MG10-2 Frøyland IL MG10-2 Bertelsen & Garpestad

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 EIK MG10-3 Frøyland IL MG10-3 Espeland AS
15:00 Nærbø MG10-3 Bjerkreim MG10-2 Tengesdal Sport
16:00 Frøyland IL MG10-3 Nærbø MG10-3 Bøgh Hafsø
16:00 Bjerkreim MG10-2 EIK MG10-3 Norrøn Bolig
17:00 Bjerkreim MG10-2 Frøyland IL MG10-3 Tengesdal Sport
17:00 EIK MG10-3 Nærbø MG10-3 Sig. Halvorsen

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Hognestad MG10-1 Brusand IL MG10-2 Sig. Halvorsen
15:00 EIK MG10-4 Sokndal 1 MG10-1 Maleren Egersund
16:00 Brusand IL MG10-2 EIK MG10-4 Bertelsen & Garpestad
16:00 Sokndal 1 MG10-1 Hognestad MG10-1 Tengesdal Sport
17:00 EIK MG10-4 Hognestad MG10-1 Espeland AS
17:00 Brusand IL MG10-2 Sokndal 1 MG10-1 Paretto

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Eiger FK MG10-1 Brusand IL MG10-1 Modena
15:00 Nærbø MG10-4 Kåsen 2 MG10-2 M&G Elektro
16:00 Brusand IL MG10-1 Nærbø MG10-4 Eger Consult
16:00 Kåsen 2 MG10-2 Eiger FK MG10-1 Norvetuva
17:00 Brusand IL MG10-1 Kåsen 2 MG10-2 Z-Marine
17:00 Nærbø MG10-4 Eiger FK MG10-1 Byggvell

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Tonstad MG10-1 Kåsen 1 MG10-1 Moose Design
12:00 Bjerkreim MG10-1 Eiger FK MG10-2 PWC
12:00 Nærbø MG10-5 Hellvik MG10-1 Espeland AS
13:00 Kåsen 1 MG10-1 Nærbø MG10-5 Modena
13:00 Eiger FK MG10-2 Hellvik MG10-1 Bøgh Hafsø
13:00 Bjerkreim MG10-1 Tonstad MG10-1 Mama’s Pizza
14:00 Nærbø MG10-5 Eiger FK MG10-2 Bøgh Hafsø
14:00 Bjerkreim MG10-1 Kåsen 1 MG10-1 Espeland AS
14:00 Hellvik MG10-1 Tonstad MG10-1 Norvetuva

 

Comments are closed