Gutter 5 & 6

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Eiger FK MG5-1 EIK MG6-2 Espeland AS
08:30 EIK MG5-1 Nærbø IL MG6-5 Mama’s Pizza
09:30 EIK MG6-2 Nærbø IL MG6-5 Mama’s Pizza
09:30 EIK MG5-1 Eiger FK MG5-1 Espeland AS
10:30 EIK MG6-2 EIK MG5-1 Espeland AS
10:30 Nærbø IL MG6-5 Eiger FK MG5-1 Mama’s Pizza

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 Nærbø IL MG6-1 Tonstad IL MG6-1 Mama’s Pizza
09:00 EIK MG5-2 Eiger FK MG5-2 Espeland AS
10:00 Tonstad IL MG6-1 EIK MG5-2 Mama’s Pizza
10:00 Eiger FK MG5-2 Nærbø IL MG6-1 Espeland AS
11:00 Eiger FK MG5-2 Tonstad IL MG6-1 Mama’s Pizza
11:00 Nærbø IL MG6-1 EIK MG5-2 Espeland AS

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 EIK MG5-3 Eiger FK MG6-1 Espeland AS
11:30 Nærbø IL MG6-2 Bjerkreim IL MG6-3 Mama’s Pizza
12:30 Eiger FK MG6-1 Nærbø IL MG6-2 Toyota Bøgh Hafsø
12:30 Bjerkreim IL MG6-3 EIK MG5-3 Lucky Bowl
13:30 Nærbø IL MG6-2 EIK MG5-3 Toyota Bøgh Hafsø
13:30 Eiger FK MG6-1 Bjerkreim IL MG6-3 Lucky Bowl

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 Eiger FK MG6-2 Figgjo Wanderers MG6-1 Dalane Tidende
14:30 EIK MG5-4 Tonstad IL MG6-2 Egerconsult
15:00 Bjerkreim IL MG6-4 EIK MG6-1 Norrøn Bolig
15:30 Tonstad IL MG6-2 Eiger FK MG6-2 Lucky Bowl
16:00 Bjerkreim IL MG6-4 EIK MG5-4 Norrøn Bolig
16:00 EIK MG6-1 Figgjo Wanderers MG6-1 Egerconsult
17:00 Bjerkreim IL MG6-4 Tonstad IL MG6-2 Norrøn Bolig
17:00 Figgjo Wanderers MG6-1 EIK MG5-4 Dalane Tidende
17:00 Eiger FK MG6-2 EIK MG6-1 Egerconsult

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Nærbø IL MG6-4 EIK MG6-3 PWC
08:30 Eiger FK MG6-3 Bjerkreim IL MG6-1 Norrøn Bolig
09:30 Brusand IL MG6-1 Nærbø IL MG6-4 PWC
09:30 Bjerkreim IL MG6-1 EIK MG6-3 Norrøn Bolig
10:30 Eiger FK MG6-3 Brusand IL MG6-1 PWC
10:30 Nærbø IL MG6-4 Bjerkreim IL MG6-1 Norrøn Bolig
11:30 Bjerkreim IL MG6-1 Brusand IL MG6-1 PWC
11:30 EIK MG6-3 Eiger FK MG6-3 Norrøn Bolig

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 Bjerkreim IL MG6-2 EIK MG6-4 Dalane Tidende
15:00 Nærbø IL MG6-3 Figgjo Rovers MG6-2 Egerconsult
16:00 Figgjo Rovers MG6-2 Bjerkreim IL MG6-2 Dalane Tidende
16:30 EIK MG6-4 Nærbø IL MG6-3 Lucky Bowl
17:30 Nærbø IL MG6-3 Bjerkreim IL MG6-2 Dalane Tidende
17:30 EIK MG6-4 Figgjo Rovers MG6-2 Egerconsult

Comments are closed.