Gutter 7

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Eiger FK MG7-4 Sokndal idrettsklubb MG7-3 Lucky Bowl
11:30 Bjerkreim IL MG7-1 EIK MG7-8 Toyota Bøgh Hafsø
12:30 EIK MG7-8 Eiger FK MG7-4 Espeland AS
12:30 Sokndal idrettsklubb MG7-3 Bjerkreim IL MG7-1 Mama’s Pizza
13:30 Eiger FK MG7-4 Bjerkreim IL MG7-1 Espeland AS
13:30 EIK MG7-8 Sokndal idrettsklubb MG7-3 Mama’s Pizza

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 EIK MG7-1 Figgjo MG7-Sportverein Espeland AS
12:00 Bjerkreim IL MG7-2 Nærbø IL MG7-1 Mama’s Pizza
13:00 Figgjo MG7-Sportverein Bjerkreim IL MG7-2 Espeland AS
13:00 Nærbø IL MG7-1 EIK MG7-1 Mama’s Pizza
14:00 Figgjo MG7-Sportverein Nærbø IL MG7-1 Mama’s Pizza
14:00 Bjerkreim IL MG7-2 EIK MG7-1 Espeland AS

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Bjerkreim IL MG7-3 Nærbø IL MG7-2 PWC
12:00 Frøyland IL MG7-1 EIK MG7-2 Norrøn Bolig
13:00 Nærbø IL MG7-2 Frøyland IL MG7-1 PWC
13:00 EIK MG7-2 Bjerkreim IL MG7-3 Norrøn Bolig
14:00 EIK MG7-2 Nærbø IL MG7-2 PWC
14:00 Bjerkreim IL MG7-3 Frøyland IL MG7-1 Norrøn Bolig

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 EIK MG7-3 Brusand IL MG7-1 Toyota Bøgh Hafsø
14:30 Frøyland IL MG7-2 Nærbø IL MG7-3 Lucky Bowl
15:30 Frøyland IL MG7-2 EIK MG7-3 Espeland AS
15:30 Brusand IL MG7-1 Nærbø IL MG7-3 Mama’s Pizza
16:30 Brusand IL MG7-1 Frøyland IL MG7-2 Espeland AS
16:30 Nærbø IL MG7-3 EIK MG7-3 Mama’s Pizza

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:30 Frøyland IL MG7-3 Nærbø IL MG7-4 PWC
15:30 EIK MG7-4 Sokndal idrettsklubb MG7-1 Norrøn Bolig
16:30 Sokndal idrettsklubb MG7-1 Frøyland IL MG7-3 Norrøn Bolig
16:30 Nærbø IL MG7-4 EIK MG7-4 PWC
17:30 Frøyland IL MG7-3 EIK MG7-4 Espeland AS
17:30 Sokndal idrettsklubb MG7-1 Nærbø IL MG7-4 Mama’s Pizza

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:30 Eiger FK MG7-1 Tonstad il MG7-1 Egerconsult
15:30 Hellvik IL MG7-1 EIK MG7-5 Dalane Tidende
16:30 Tonstad il MG7-1 Hellvik IL MG7-1 Egerconsult
16:30 EIK MG7-5 Eiger FK MG7-1 Dalane Tidende
17:30 Eiger FK MG7-1 Hellvik IL MG7-1 Norrøn Bolig
17:30 EIK MG7-5 Tonstad il MG7-1 PWC

Pulje 7

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 EIK MG7-6 Sokndal idrettsklubb MG7-2 Espeland AS
15:00 Eiger FK MG7-2 Nærbø IL MG7-5 Mama’s Pizza
15:00 Figgjo MG7-Athletic Moi I.L MG7-1 PWC
16:00 Figgjo MG7-Athletic Eiger FK MG7-2 Espeland AS
16:00 Nærbø IL MG7-5 EIK MG7-6 Mama’s Pizza
16:00 Moi I.L MG7-1 Sokndal idrettsklubb MG7-2 PWC
17:00 Figgjo MG7-Athletic Nærbø IL MG7-5 Mama’s Pizza
17:00 Sokndal idrettsklubb MG7-2 Eiger FK MG7-2 PWC
17:00 EIK MG7-6 Moi I.L MG7-1 Espeland AS

Pulje 8

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Eiger FK MG7-3 Nærbø g7 MG7-6 Egerconsult
08:30 EIK MG7-7 Tonstad il MG7-2 Dalane Tidende
09:30 Tonstad il MG7-2 Eiger FK MG7-3 Dalane Tidende
09:30 Nærbø g7 MG7-6 EIK MG7-7 Egerconsult
10:30 Eiger FK MG7-3 EIK MG7-7 Dalane Tidende
10:30 Tonstad il MG7-2 Nærbø g7 MG7-6 Egerconsult

Comments are closed.