Gutter 7

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Bakke MG7-1 Frøyland  MG7-1 Sig. Halvorsen
08:30 EIK MG7-1 Nærbø IL MG7-1 Mama’s Pizza
09:30 Frøyland  MG7-1 EIK MG7-1 Norvetuva
09:30 Nærbø IL MG7-1 Bakke MG7-1 M&G Elektro
10:30 Nærbø IL MG7-1 Frøyland  MG7-1 Z-Marine
10:30 Bakke MG7-1 EIK MG7-1 Sig. Halvorsen

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 EIK MG7-2 Moi IL MG7- Moose Design
08:30 Nærbø IL MG7-2 Bjerkreim MG7-1 Paretto
09:30 Moi IL MG7- Nærbø IL MG7-2 Moose Design
09:30 Bjerkreim MG7-1 EIK MG7-2 Espeland AS
10:30 Bjerkreim MG7-1 Moi IL MG7- Tengesdal Sport
10:30 EIK MG7-2 Nærbø IL MG7-2 M&G Elektro

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Varhaug IL MG7-1 Vigrestad  MG7-2 PWC
11:30 EIK MG7-3 Bogafjell MG7-1 Sig. Halvorsen
12:30 Vigrestad  MG7-2 EIK MG7-3 Paretto
12:30 Bogafjell MG7-1 Varhaug IL MG7-1 Espeland AS
13:30 EIK MG7-3 Varhaug IL MG7-1 Z-Marine
13:30 Vigrestad  MG7-2 Bogafjell MG7-1 M&G Elektro

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
15:00 EIK MG7-4 Varhaug IL MG7-2 Bertelsen & Garpestad
15:00 Tonstad G7 MG7- Brusand IL MG7-1 Paretto
16:00 Varhaug IL MG7-2 Tonstad G7 MG7- Paretto
16:00 Brusand IL MG7-1 EIK MG7-4 PWC
17:00 Varhaug IL MG7-2 Brusand IL MG7-1 Bøgh Hafsø
17:00 Tonstad G7 MG7- EIK MG7-4 Norvetuva

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Figgjo il MG7-1 Frøyland  MG7-4 Espeland AS
08:30 Eiger FK MG7-1 Vigrestad MG7-3 M&G Elektro
09:30 Frøyland  MG7-4 Eiger FK MG7-1 Tengesdal Sport
09:30 Vigrestad MG7-3 Figgjo il MG7-1 Norrøn Bolig
10:30 Figgjo il MG7-1 Eiger FK MG7-1 Modena
10:30 Vigrestad MG7-3 Frøyland  MG7-4 Espeland AS

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
08:30 Eiger FK MG7-2 Vigrestad  MG7-1 Z-Marine
08:30 Nærbø IL MG7-3 Bogafjell MG7-2 Bøgh Hafsø
09:30 Bogafjell MG7-2 Eiger FK MG7-2 Paretto
09:30 Vigrestad  MG7-1 Nærbø IL MG7-3 Bertelsen & Garpestad
10:30 Vigrestad  MG7-1 Bogafjell MG7-2 Norvetuva
10:30 Nærbø IL MG7-3 Eiger FK MG7-2 Maleren Egersund

Pulje 7

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 Nærbø IL MG7-4 Frøyland MG7-3 Tengesdal Sport
09:00 Figgjo il MG7-2 Eiger FK MG7-3 Maleren Egersund
10:00 Eiger FK MG7-3 Nærbø IL MG7-4 Mama’s Pizza
10:00 Frøyland MG7-3 Figgjo il MG7-2 Espeland AS
11:00 Nærbø IL MG7-4 Figgjo il MG7-2 Moose Design
11:00 Eiger FK MG7-3 Frøyland MG7-3 Eger Consult

Pulje 8

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 Nærbø IL MG7-5 Hellvik  MG7-1 Modena
09:00 Bjerkreim MG7-2 Frøyland MG7-2 Espeland AS
09:00 Varhaug IL MG7-3 MOI IL  MG7-2 M&G Elektro
10:00 Frøyland MG7-2 Nærbø IL MG7-5 Eger Consult
10:00 MOI IL  MG7-2 Hellvik  MG7-1 Paretto
10:00 Varhaug IL MG7-3 Bjerkreim MG7-2 Byggvell
11:00 Varhaug IL MG7-3 Frøyland MG7-2 Mama’s Pizza
11:00 Hellvik  MG7-1 Bjerkreim MG7-2 Norvetuva
11:00 Nærbø IL MG7-5 MOI IL  MG7-2 M&G Elektro

Comments are closed