Gutter 8

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 Figgjo MG8-2 EIK MG8-1 Eger Consult
09:00 Klepp G8-1 MG8-1 Bjerkreim MG8-1 Bøgh Hafsø
10:00 Bjerkreim MG8-1 EIK MG8-1 Bertelsen & Garpestad
10:00 Sokndal 1 MG8-1 Figgjo MG8-2 Norvetuva
11:00 Figgjo MG8-2 Bjerkreim MG8-1 PWC
11:00 Klepp G8-1 MG8-1 Sokndal 1 MG8-1 Bertelsen & Garpestad
12:00 EIK MG8-1 Klepp G8-1 MG8-1 Byggvell
12:00 Bjerkreim MG8-1 Sokndal 1 MG8-1 Mama’s Pizza

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 EIK MG8-2 Vigrestad IK MG8-1 Norvetuva
09:00 Bogafjell MG8-1 Moi IL MG8- Paretto
10:00 Moi IL MG8- EIK MG8-2 Moose Design
10:00 Vigrestad IK MG8-1 Bogafjell MG8-1 PWC
11:00 Vigrestad IK MG8-1 Moi IL MG8- Tengesdal Sport
11:00 Bogafjell MG8-1 EIK MG8-2 Espeland AS

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
09:00 EIK MG8-3 Tonstad Il MG8-1 Byggvell
09:00 Klepp G8-4 MG8-4 Vigrestad IK MG8-2 PWC
10:00 Tonstad Il MG8-1 Klepp G8-4 MG8-4 Tengesdal Sport
10:00 Vigrestad IK MG8-2 EIK MG8-3 Modena
11:00 EIK MG8-3 Klepp G8-4 MG8-4 Sig. Halvorsen
11:00 Vigrestad IK MG8-2 Tonstad Il MG8-1 Bøgh Hafsø

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Klepp G8-3 MG8-3 EIK MG8-4 Mama’s Pizza
11:30 Havørn  MG8-1 Sokndal 3 MG8-3 Bertelsen & Garpestad
12:30 EIK MG8-4 Havørn  MG8-1 Z-Marine
12:30 Sokndal 3 MG8-3 Klepp G8-3 MG8-3 Mama’s Pizza
13:30 Havørn  MG8-1 Klepp G8-3 MG8-3 Bøgh Hafsø
13:30 EIK MG8-4 Sokndal 3 MG8-3 Moose Design

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Vigrestad IK MG8-3 Figgjo IL MG8-1 Maleren Egersund
11:30 EIK MG8-5 Orre IL MG8-1 Norvetuva
12:30 Figgjo IL MG8-1 EIK MG8-5 M&G Elektro
12:30 Orre IL MG8-1 Vigrestad IK MG8-3 Sig. Halvorsen
13:30 Orre IL MG8-1 Figgjo IL MG8-1 PWC
13:30 Vigrestad IK MG8-3 EIK MG8-5 Espeland AS

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Hognestad MG8-1 Eiger FK MG8-1 Z-Marine
12:00 Klepp G8-2 MG8-2 Bjerkreim MG8-2 Norvetuva
13:00 Bjerkreim MG8-2 Hognestad MG8-1 Norvetuva
13:00 Eiger FK MG8-1 Klepp G8-2 MG8-2 Byggvell
14:00 Hognestad MG8-1 Klepp G8-2 MG8-2 Modena
14:00 Bjerkreim MG8-2 Eiger FK MG8-1 PWC

Pulje 7

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Eiger FK MG8-2 Orre IL MG8-2 Norrøn Bolig
12:00 Bogafjell MG8-2 Sokndal 2 MG8-2 Sig. Halvorsen
13:00 Sokndal 2 MG8-2 Eiger FK MG8-2 Eger Consult
13:00 Orre IL MG8-2 Bogafjell MG8-2 Sig. Halvorsen
14:00 Orre IL MG8-2 Sokndal 2 MG8-2 Byggvell
14:00 Bogafjell MG8-2 Eiger FK MG8-2 Bertelsen & Garpestad

Comments are closed