Gutter 9

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 EIK MG9-1 Kåsen IL  MG9-1 Tengesdal Sport
12:00 Nærbø IL MG9-4 Bjerkreim MG9-1 Paretto
13:00 Bjerkreim MG9-1 EIK MG9-1 Paretto
13:00 Kåsen IL  MG9-1 Nærbø IL MG9-4 PWC
14:00 EIK MG9-1 Nærbø IL MG9-4 Moose Design
14:00 Bjerkreim MG9-1 Kåsen IL  MG9-1 Paretto

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Vigrestad MG9-1 EIK MG9-2 Maleren Egersund
12:00 Lura IL  MG9-2 sokndal idrettsklubb MG9-1 Modena
13:00 EIK MG9-2 Lura IL  MG9-2 Norrøn Bolig
13:00 sokndal idrettsklubb MG9-1 Vigrestad MG9-1 Z-Marine
14:00 Lura IL  MG9-2 Vigrestad MG9-1 Sig. Halvorsen
14:00 EIK MG9-2 sokndal idrettsklubb MG9-1 Norrøn Bolig

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 Lura IL MG9-1 Varhaug IL MG9-2 Bertelsen & Garpestad
12:00 EIK MG9-3 Hellvik MG9-1 Bøgh Hafsø
13:00 Varhaug IL MG9-2 EIK MG9-3 Espeland AS
13:00 Hellvik MG9-1 Lura IL MG9-1 Moose Design
14:00 Lura IL MG9-1 EIK MG9-3 Z-Marine
14:00 Hellvik MG9-1 Varhaug IL MG9-2 Tengesdal Sport

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
13:00 EIK MG9-4 Nærbø IL MG9-1 Maleren Egersund
13:00 Vardeneset Ballklubb MG9-1 Brusand IL MG9- Tengesdal Sport
14:00 Nærbø IL MG9-1 Vardeneset Ballklubb MG9-1 Maleren Egersund
14:00 Brusand IL MG9- EIK MG9-4 Eger Consult
15:00 Vardeneset Ballklubb MG9-1 EIK MG9-4 Byggvell
15:00 Nærbø IL MG9-1 Brusand IL MG9- Moose Design

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
14:30 EIK MG9-5 sokndal idrettsklubb MG9-2 Modena
14:30 Vigrestad MG9-2 Nærbø IL MG9-2 Eger Consult
15:30 sokndal idrettsklubb MG9-2 Vigrestad MG9-2 Moose Design
15:30 Nærbø IL MG9-2 EIK MG9-5 Eger Consult
16:30 Nærbø IL MG9-2 sokndal idrettsklubb MG9-2 Sig. Halvorsen
16:30 EIK MG9-5 Vigrestad MG9-2 Norvetuva

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:30 Bjerkreim MG9-2 Eiger FK MG9-1 Norvetuva
12:30 Nærbø IL MG9-3 Varhaug IL MG9-1 Modena
13:30 Eiger FK MG9-1 Varhaug IL MG9-1 Sig. Halvorsen
13:30 Kåsen IL  MG9-2 Nærbø IL MG9-3 Norvetuva
14:30 Nærbø IL MG9-3 Eiger FK MG9-1 M&G Elektro
14:30 Bjerkreim MG9-2 Kåsen IL  MG9-2 PWC
15:30 Varhaug IL MG9-1 Bjerkreim MG9-2 Byggvell
15:30 Eiger FK MG9-1 Kåsen IL  MG9-2 Modena

Comments are closed