Gutter 9

OBS! Dersom du leser dette fra mobil, legg mobilen horisontalt dersom du ikke ser hvilken bane ditt lag skal spille på.

Pulje 1

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Bjerkreim IL MG9-1 EIK MG9-2 Norvetuva
11:30 Rosseland Ballklubb MG9-1 Moi IL  MG9-2 Modena Fliser
12:30 EIK MG9-2 Rosseland Ballklubb MG9-1 Norvetuva
12:30 Moi IL  MG9-2 Bjerkreim IL MG9-1 Modena Fliser
13:30 Rosseland Ballklubb MG9-1 Bjerkreim IL MG9-1 Norvetuva
13:30 EIK MG9-2 Moi IL  MG9-2 Modena Fliser

Pulje 2

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
11:30 Rosseland Ballklubb MG9-2 Brusand IL MG9-1 Dyrsand Bygg
11:30 EIK MG9-3 Tonstad il MG9-1 Byggtorget Egersund
12:30 Brusand IL MG9-1 EIK MG9-3 Dyrsand Bygg
12:30 Tonstad il MG9-1 Rosseland Ballklubb MG9-2 Byggtorget Egersund
13:30 Tonstad il MG9-1 Brusand IL MG9-1 Dyrsand Bygg
13:30 Rosseland Ballklubb MG9-2 EIK MG9-3 Byggtorget Egersund

Pulje 3

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
12:00 EIK MG9-4 Tonstad il MG9-2 Byggtorget Egersund
12:00 Eiger FK MG9-1 Kåsen IL MG9-1 Dyrsand Bygg
13:00 Tonstad il MG9-2 Eiger FK MG9-1 Moose Design
13:00 Kåsen IL MG9-1 EIK MG9-4 Reklamehuset
14:00 Eiger FK MG9-1 EIK MG9-4 Moose Design
14:00 Tonstad il MG9-2 Kåsen IL MG9-1 Reklamehuset

Pulje 4

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
13:00 Rosseland Ballklubb MG9-3 Vigrestad MG9-1 Byggtorget Egersund
14:00 Eiger FK MG9-2 EIK MG9-5 Byggtorget Egersund
15:00 EIK MG9-5 Rosseland Ballklubb MG9-3 Byggtorget Egersund
15:00 Vigrestad MG9-1 Eiger FK MG9-2 Dyrsand Bygg
16:00 EIK MG9-5 Vigrestad MG9-1 Reklamehuset
16:00 Rosseland Ballklubb MG9-3 Eiger FK MG9-2 Moose Design

Pulje 5

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
16:00 Rosseland ballklubb  MG9-6 EIK MG9-1 Modena Fliser
16:00 Vigrestad MG9-2 Rosseland Ballklubb MG9-4 Norvetuva
17:00 Rosseland Ballklubb MG9-4 EIK MG9-1 Moose Design
17:00 Vigrestad MG9-2 Rosseland ballklubb  MG9-6 Reklamehuset
18:00 Rosseland Ballklubb MG9-4 Rosseland ballklubb  MG9-6 Reklamehuset
18:00 EIK MG9-1 Vigrestad MG9-2 Moose Design

Pulje 6

Tid Hjemmelag Bortelag Bane
10:30 Rosseland Ballklubb MG9-5 Moi IL  MG9-1 Byggtorget Egersund
11:30 Hognestad il MG9- Figgjo il MG9-1 Reklamehuset
11:30 Kåsen IL MG9-2 Rosseland Ballklubb MG9-5 Moose Design
12:30 Figgjo il MG9-1 Moi IL  MG9-1 Reklamehuset
12:30 Hognestad il MG9- Kåsen IL MG9-2 Moose Design
13:30 Rosseland Ballklubb MG9-5 Figgjo il MG9-1 Reklamehuset
13:30 Moi IL  MG9-1 Hognestad il MG9- Moose Design
15:00 Figgjo il MG9-1 Kåsen IL MG9-2 Norvetuva

Comments are closed.